LAUKIAMASIS

LAUKIAMASIS

Tinkamai įrengtas biuro laukiamasis sukuria jaukumo, išskirtinumo jausmą, pabrėžia įstaigos originalumą bei atitinkamą ryšį su laukiančiaisiais žmonėmis, klientais. 

Svarbia detale gali tapti ne tik minkšti baldai ar maloni administratorė (-ius), bet ir bendroje erdvėje ar sienoje žėrintis akcentas – unikalaus pobūdžio laikrodis, LED apšvietimo formos iškaba, motyvaciniai 3D formato užrašai, įvairios interjero dekoracijos bei šviestuvai.  

Svarbu nepamiršti įmonės unikalumo ir nebijoti įgyvendinti idėjų, kurios erdvėje pabrėžiamos su didele vertybių potekste.  

Mūsų tikslas – padėti Jums įgyvendinti pačias kūrybiškiausias idėjas bei sumanymus, kad žmonės, kurie laukia biuro patalpoje, jaustųsi lyg namuose!   

Previous
Next
Previous
Next
VERSLO ERDVĖS

VERSLO ERDVĖS

Mūsų, Kūrybin reklamų dirbtuv gamybos inžinieriai projektuoja ir parengia vidaus reklaminių iškabų, biuro ar verslo erdvių, sienų interjero projektus. 

Verslo erdvių išpildymui būtina sukurti tokią aplinką, kurioje akcentuojami darbo įpročiai, noras atsipalaiduoti ar motyvacija kibti į darbus 

Šiais laikais komfortiškai ir patogiai jaustis galima ne tik natūralios žalumos gausybėje ar spalvų, dizaino įvairovėje, bet ir unikalių šūkių, pertvarų grožyje.  

Verslo erdvių išskirtinumą kiekvienas pajauskite su estetiškai atrodančiomis erdvėmis, skirtomis ir poilsiauti, ir susikaupti, pramogauti ar tiesiog skirti ypatingą dėmesį būsimiems naujiems projektams.  

SIENA

SIENA

Siena gali būti puikus motyvacijos elementas darbo aplinkai.  

Tekstai bei piešiniai ant sienų, sentencijos, citatos ir motyvacinės mintys sukuria motyvuojančią, bendrų tikslų siekiančią darbo aplinką ir užtikrina ne tik gerą darbuotojų savijautą, bet ir darbo našumo produktyvumą.

Sienos dekoracija svetainėje gali suteikti jai unikalumo , stilių ir atmosferą. Įvairios dekoratyvinės technikos elementai gali būti  efektui pasiekti.

 

Previous
Next
Previous
Next
LANGAI

LANGAI

Šiais laikais langai gali tapti originalumo etalonu! 

Langų apipavidalinimui gali būti naudojamos šios kokybiškos spaudos medžiagos: įvairiaspalvė perforuota plėvelė, šerkšno plėvelė,  ploteriuoti užrašai, vitražo lipdukai, veidrodiniai ir holografiniai lipdukai, dvipusiai lipdukai, klijuojami iš vidaus bei išorėje.  

 

GRINDYS

GRINDYS

Grindys – vidaus interjero elementas, su kuriuo galima išgauti poilsio zonos vertybes, sukuriant žaidybinės atmosferos funkciją. 

Grindys gali atspindėti ne tik bendrąją patalpos estetiką. Su lipdukų pagalba Jūs galite populiarinti  ne tik savo įmonės įvaizdį ar buvimo vietą, bet ir asmeninį žinomumą!  

 

Previous
Next