Montavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje.

Šis klausimas užduodamas dažniausiai!  

Mūsų dizainerių komanda mielai padės išnaudoti biuro ar buto sienas, sukurdami motyvuojančią aplinką. Jums tereikia atsiųsti biuro aplinkos nuotrauką ir trumpai užsiminti, kas Jūs esate, kas dirba pavaizduotoje aplinkoje, ko siekiate ir ko pageidaujate. Tada pradedame bendradarbiauti ir kurti. 

Dizaino ir maketo suderinimo gamybos terminas tik 1-5 darbo dienos. Montavimo grafikas derinamas atskirai. 

Kokias medžiagas naudoti patars mūsų specialistai. Juk nebūtina mūryti senovinių plytų sieną ar ją iš naujo betonuoti. Kartu su šių dienų technologijomis galima atspausdinti 3D tapetus su pasirinkta tekstūra ir ta pati siena iš 18 amžiaus Jūsų biure per 24 val. taps nepakartojamai išpildytu reginiu. Sudėtinga suprasti, bet paprasta įgyvendinti!

 

Dizainas: nuo 44 Eur

Gamybos brėžinių, failų paruošimas: nuo 44 Eur

Šablonų ruošimas (frezuotoms detalėms): nuo 4 Eur (jeigu pageidaujate montuoti patys)

Klijavimas, montavimas: nuo 44 Eur

Matavimai ir objekto apžiūra: nuo 4 Eur

Tapetų ir fotolipdukų spauda: nuo 24 Eur/kv.m.

Tūriniai (3D) užrašai, tekstai, formos: nuo 44 Eur/kv.m.

Šviečiantys užrašai ir formos: nuo 444 Eur/ kv.m.

PASTABA: sienų tinkavimų, dažymų ir kitų statybos darbų neatliekame

Ypatingų žinių nereikia.  

Užsiklijuoti tapetus, tūrinius užrašus ar prisukti ažūrines sieneles galite patys arba padedant šeimos narių, kolegų ar draugų.  

Mes instruktuojame ir trumpai parodome, kaip galima montuoti patiems. 

Dėmesio! Mokymo diplomų neišduodame, todėl Jūsų montavimas gali trukti 10 kartų ilgiau nei mūsų specialistų.  

Minėjome, kad gavę Jūsų aplinkos fotografijas bei pageidavimus, galime suprojektuoti, sumaketuoti bei pagaminti. Siunčiamiems gaminiams paruošiame montavimo instrukcijas bei pasinaudoję nuotoliniu vaizdo skambučiu, nuotolinių susitikimų ir vaizdo konferencijų organizavimo platformomis (Zoom, Teamsar kt.) padedame susimontuoti bet kokį mūsų pagamintą gaminį. 

 

Mielai kviečiame prisijungti prie mūsų komandos. Ieškome partnerių, kurie atstovautų mūsų prekinį ženklą savo regione (regionai skirstomi pagal apskritis). 

Mūsų 1111 kv. m. kūrybinėse dirbtuvėse visa gamybos linija yra vienoje erdvėje: dizaineriai, maketuotojai, projektuotojai, kūrybos komanda, latekso ir UV spausdintuvai, lazeriai, CNC staklės, automatinė pjaustyklė, termoformavimo staklės, 3D spausdintuvas ir kiti įrenginiai bei specialistai, padėsiantys įgyvendinti užsakovo pageidavimus. Čia laukiami architektai, meno srities atstovai, interjero dizaineriai, reklamos, statybos ir apdailos organizacijos bei visi, pageidaujantys pasigaminti kažką įdomaus ir išskirtinio.