PRIIMAMASIS

LED neonas

Esame LED neono iškabų kūrėjai ir  gamintojai. Specializuojamės šiuolaikinio stiliaus neoninių užrašų, logotipų ir iškabų kūrimu ir gamyba. Naudojame naujausias technologijas ir kokybiškus medžiagas, kad sukurtume aukštos kokybės produktus, kuriuos galima naudoti tiek vidiniams, tiek lauko reikalavimams. Mūsų tikslas yra padėti klientams pasiekti norimą dizainą ir sukurti unikalius šviesos akcentus jų namų ar verslo interjerui.

Šiuolaikinės LED neono gamybos technologijos leidžia gaminti ir kurti spalvingas LED neono  iškabas, neoninius užrašus su Jūsų norimais tekstais ar neoniniais logotipais, įvairiais vaizdiniais elementais 

Šviečianti LED neono reklama: neon iškaba, šviečiančios raidės, skaičiai , neoniniai ženklai, užrašai- šiuolaikinio laikmečio mėgstamas akcentas, norint paįvairinti namų ar biuro interjerą. 

Smalsiai pažvelgus į neono platybes iš kūrybinės pusės, galima pastebėti, jog šviečiančios raidės, formos ir ženklai bet kurioje erdvėje sukuria įvairias nuotaikas, kurios gali būti siejamos tiek su vakarėlių, pobūvių bei švenčių, tiek su formalių susitikimų išpildymu. 

Pasinerti į šviesų ir įvairovės pasaulį niekada nevėlu!  

Previous
Next